Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos vadovai, mokytojai, auklėtojai ir pagalbos mokiniui specialistai

2017–2018 m. m.

Eil. Nr.

Pavardė, vardas

Išsilavinimas

Mokomieji dalykai

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

1.

Rūta Stankienė

Aukštasis

-

Direktorė

Trečia vadybos kvalifikacinė kategorija

2.

Veronika Kiuršinienė

Aukštasis

Matematika, ekonomika

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytoja

Antra vadybos kvalifikacinė kategorija, specialioji pedagogė metodininkė

3.

Algis Jočiūnas

Aukštesnysis

 

Direktoriaus pavaduotojas ūkiui,

socialinis pedagogas

-

4.

Inga Armanavičiūtė

Aukštasis

Dailė, technologijos

Mokytoja

Dailės mokytoja metodininkė

5.

Jolanta Drumstaitė

Aukštasis

Technologijos

Auklėtoja,

mokytoja

Vyresnioji auklėtoja

6.

Ramunė Jakštienė

Aukštasis

Istorija, geografija

Mokytoja

-

7.

Valė Janušienė

Aukštasis

-

Auklėtoja

Vyresnioji specialioji pedagogė (auklėtoja)

8.

Ema Karpinienė

Aukštasis

Lavinamosios klasės

Mokytoja

Specialioji pedagogė metodininkė

9.

Asta Kaselienė

Aukštasis

Socialinių įgūdžių ugdymo klasės

Mokytoja

Specialioji pedagogė metodininkė

10.

Inga Kisielienė

Aukštasis

Kūno kultūra,

gydomoji gimnastika

Mokytoja

Vyresnioji kūno kultūros mokytoja

11.

Bronislava Labanauskienė

Aukštasis

Logopediniai užsiėmimai

Logopedė

Logopedė metodininkė

12.

Irena Leonavičienė

Aukštasis

Muzika

Mokytoja

Vyresnioji muzikos mokytoja

13.

Rita Markevičienė

Aukštasis

Biologija

Mokytoja

Vyresnioji biologijos mokytoja

14.

Palmyra Norkūnienė

Aukštasis

Lavinamosios klasės,

tikyba

Mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

15.

Ramunėlė Paraukienė

Aukštasis

 

Auklėtoja,

neformaliojo švietimo mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė (auklėtoja)

16.

Renata Sladkevičienė

Aukštasis

Lavinamosios klasės

Mokytoja

Specialioji pedagogė metodininkė

17.

Vaida Stravinskienė

Aukštasis

Ikimokyklinio ugdymo grupė

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

Vyresnioji specialioji pedagogė

18.

Eglė Šadeikienė

Aukštasis

Socialinių įgūdžių ugdymo klasės,

vokiečių kalba

Mokytoja

Vyresnioji specialioji pedagogė

19.

Asta Šimaitė

Aukštasis

Lietuvių kalba, matematika, gamta ir žmogus, dailė, muzika, technologijos

Mokytoja

Specialioji pedagogė metodininkė

20.

Rasa Šalkauskienė

Aukštesnysis

Ikimokyklinio ugdymo grupė

Ikimokyklinio ugdymo pedagogė

Specialioji pedagogė (auklėtoja)

21.

Angelė Sinkevičienė

Aukštesnysis

-

Bibliotekininkė,

auklėtoja

Auklėtoja

22.

Rita Vėželienė

Aukštasis

-

Psichologė,

neformaliojo švietimo mokytoja

Psichologė

Kontaktai

Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Gedimino g. 118, LT-56166 Kaišiadorys
Telefonas (8 346) 60 029, faksas (8 346) 60 028
El. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Juridinių asmenų registras, kodas 190984870

Komisijos, darbo grupės

Informacija ruošiama

Mokyklos vadovas

Direktorė Rūta Stankienė,

III vadybos kvalifikacinė kategorija

Gyvenimo aprašymas

Daugiau straipsnių...

  1. Pavaduotojai
  2. Mokyklos taryba