EDUKACINĖ VEIKLA KAIŠIADORIŲ KULTŪROS IR MENO CENTRE

Draminės raiškos būrelio nariai dalyvavo edukacinėje veikloje Kaišiadorių kultūros ir meno centre. Kartu su būrelio vadove Nijole Kriugždaite gaminome senį besmegenį. Visi dirbome kaip viena komanda: laikėme, kirpome, klijavome, padavinėjome, derinome įvairias detales. Taip iš atskirų detalių ant paruošto karkaso „nulipdėme” senį besmegenį. Mūsų kūrinį pagyrė Kultūros centro direktorius ir Švietimo ir kultūros centro patarėja Loreta Medzevičienė .

Kitų būrelių vadovės pamokė pasigaminti suvenyrų į namus: angeliuką ir eglutę. Smagu kai kažkas pavyksta.

Mokytoja Asta Kaselienė

2017edukacine1 2017edukacine2

2017edukacine3 2017edukacine4

2017edukacine5

KALĖDINĖS ŠVENTĖS MIESTE

2017 metų šventinių renginių maratonas Kaišiadorių mieste įsibėgėjo. Tik kaip visur suspėti? Mes stengiamės savo mažomis kojytėmis neatsilikti.

Štai gruodžio 7 dieną į „Pasažo” prekybos centrą su edukacine programa atvyko Nomeda Marčėnaitė. Menininkė pateikė įdomių idėjų, kaip pasidaryti Kalėdinių žaisliukų eglutei ir palinkėjo mums gražių artėjančių švenčių.

Gruodžio 12 dieną Kaišiadorių miesto centre vyko eglės įžiebimo šventė. Toks gyvas koncertas, spinduliuojanti eglė, vakarinis gatvių apšvietimas, fejerverkų simfonija būna tik kartą metuose, tad tokio įvykio praleisti negalėjome.

Auklėtoja Valė Janušienė

2017kaledines1 2017kaledines2

2017kaledines3 2017kaledines4

2017kaledines5

EKSKURSIJA PO ŠVENTIŠKAI PASIPUOŠUSĮ KAUNĄ

2017-ieji metai skaičiuoja paskutines dienas. O mes mokykloje artėjame prie pirmojo mokslo metų pusmečio rezultatų. 5-8 klasių mokiniai su savo klasių vadovėmis jau spėjo aptarti pusmečio darbus, pastangas, elgesį. Rezultatai tikrai neblogi, svarbiausia - vaikai labai stengėsi. Todėl mokykla šiems mokinukams padovanojo ekskursiją po šventiškai pasipuošusį Kauną. Išvykos metu vaikai aplankė Kauno T. Ivanausko zoologijos muziejų, pasivaikščiojo Laisvės alėja, senamiesčiu, Neries pakrante, pasigrožėjo Kauno miesto Kalėdine egle.

Mokytoja Aurelija Važgauskaitė

2017kauna1 2017kauna2

2017kauna3 2017kauna4

2017kauna5 2017kauna6

MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ DARBAI ŠILDO VISUS

Mūsų mokyklos vaikai kartu su su mokytojais ir auklėtojais padaro daug gražių rankdarbių per technologijų, dailės pamokas, meninės veiklos būreliuose. Mokykla pasipuošia mokinių darbelių parodomis tradicinių švenčių metu. Šį rudenį mokytojos Eglės Šadeikienės ugdytinių darbai buvo eksponuojami Kauno miesto V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje ir Žaslių kultūros centre.

2017-12-10 mano ugdytinių rankdarbiai puošė Žaslių kultūros ir tradicinių amatų centro organizuotą Kalėdinę mugę.

Mokytojų Renatos Sladkevičienės, Emos Karpinienės ir Ingos Armanavičiūtės ugdytinių Kalėdiniai piešiniai papuoš Kaišiadorių „RIMI" prekybos centrą.

O kiek dar darbelių mūsų mokyklos stenduose ir klasėse! Jie šildo mus ir mūsų svečius savo spalvomis, netikėta išraiška, naujomis idėjomis.

Mokytoja Jolanta Drumstaitė

2017darbai1 2017darbai2

2017darbai3 2017darbai4

2017darbai5

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS

2017-12-06 vykdydami neformaliojo švietimo programą „Praeities, dabarties, ateities atradimai” mokiniai dalyvavo „Kūrybinių dirbtuvių” veikloje - liejome žvakutes iš parafino. Šioje veikloje dalyvavo 1-2 socialinių įgūdžių ugdymo ir 9-10 specialiosios klasės jaunuoliai. Įvairių dekoravimo gudrybių mus mokė Asta Dzedulionienė, socialinių paslaugų centro būrelio vadovė. Žvakutės gavosi įvairių formų: eglutė, gaidelis, angeliukas, pelėdžiukas, gėlytė. Kitos rūšies žvakelės buvo su jūros smėliu, kriauklelėmis ir kava. Šie meno kūrinėliai puoš mokinių namus visu šventiniu laikotarpiu. Už įdomų užsiėmimą nuoširdžiai dėkojame kantriai mus mokiusiai Astai Dzedulionienei.

Mokytoja Asta Kaselienė

2017kurybines1 2017kurybines2