MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖ 2018

2018-06-08 mokyklos aktų salėje vyko mokslo metų užbaigimo šventė. Šiais metais ji buvo skirta projektinės veiklos aptarimui. Visos septynios klasės mokyklos bendruomenei pristatė parengtus ir įgyvendintus projektus: „Maži stebuklai”, „Sportas – sveikata”, „Drugeliai”, „Sportas mus vienija”, „Mūsų klasė” , „Skonių jūra”, „Lietuva, man čia gera gyventi”. Aktyviausi projektų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Buvo aptartas ir mokinių dalyvavimas kituose projektuose ir konkursuose. Mokyklos mokiniai - aktyvūs respublikinių ir rajoninių meno konkursų dalyviai. Už dalyvavimą tarptautiniame meno kūrybos konkurse „Mūsų pasaulis kitoks” ir Kaišiadorių rajono piešinių ir plakatų konkurse „Saugi vaikystė” mokiniai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Visus susirinkusius sveikino ir savo meninius kūrinius skyrė mokinės: Ieva, Monika, Paulina, Augustė. Spalvingą ir nuotaikingą pasirodymą šventės proga padovanojo ir socialinė grupė. Vėliau susirinkome į gražiai papuoštą valgyklą, kur laukė šventiniai pietūs. Pietaudami mokiniai ir jų pedagogai aptarė nuveiktus darbus, pasidžiaugė dovanomis ir gražiu renginiu.

.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė

2018uzbaigimo1 2018uzbaigimo2

2018uzbaigimo3 2018uzbaigimo4

2018uzbaigimo5 2018uzbaigimo6

2018uzbaigimo7 2018uzbaigimo8

2018uzbaigimo9

LSO LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATAS 2018

Jau 50 kartą Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionatas, kurio tikslas – sudominti sutrikusio intelekto asmenis lengvąja atletika, kaip sporto šaka, stiprinančia sveikatą; propaguoti lengvąją atletiką kolektyvuose, šeimose, tarp globėjų ir pedagogų; varžybomis išsiaiškinti pajėgiausius, nustatyti nugalėtojus atskirose rungtyse pagal amžiaus grupes ir lygiuose, pagerbti kiekvieną dalyvį, besistengiantį įveikti savo negalią.

Šiose sportinėse varžybose dalyvavo 19 komandų, SO klubai, socialinių globos įstaigų globiniai, atvykę iš visos Lietuvos. Iškilminga čempionato atidarymo ceremonija įvyko prie Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos pastato, kur buvo uždegtas simbolinis fakelas, perskaityta atletų priesaika. Visi dalyviai, kartu su Kazlų Rūdos policijos komisariato policininkų komanda, nešdami degantį fakelą, ėjo Kazlų Rūdos miesto gatvėmis, skelbdami čempionato pradžią.

Mūsų mokyklai atstovavo: Aurimas Lagunavičius, Vitalijus Petrukovskis, Deividas Milkevičius, Sergėjus Ševelenko, Brigita Andriuškevičiūtė, Egidijus Miškinis ir Ramūnas Druktenis.

Mokytoja Aurelija Važgauskaitė

2018cempionatas1 2018cempionatas2

2018cempionatas3 2018cempionatas4

2018cempionatas5 2018cempionatas7

2018cempionatas6 2018cempionatas8

2018cempionatas9

KRIKŠTAS IR PIRMOJI KOMUNIJA 2018

2018-05-22 grupelė Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos mokinių buvo pakrikštyti ir priėmė Pirmąją Komuniją Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedroje. Į šventę atvyko mokinių tėveliai, broliai, seserys, auklėtojai. Po iškilmių mokinius pasveikino susirinkę artimieji, krikšto mamos, atminimo dovanėles įteikė Kaišiadorių katedros klebonas Rimvydas Jurkevičius. Mokykloje vaikų laukė šventinė vakarienė.

Dėkoju visiems Kaišiadorių šventosios Faustinos mokyklos pedagogams ir darbuotojams, padėjusiems ne tik suruošti mokiniams šventę, bet ir sutikusiems keletui mokinių būti krikšto tėvais.

Tikybos mokytoja Palmyra Norkūnienė

2018krikstas1 2018krikstas2

2018krikstas4 2018krikstas5

2018krikstas3

IŠVYKA Į VALSTYBĖS PAŽINIMO CENTRĄ

Apie valstybę, pilietiškumą, socialinius ir politinius reiškinius šiuolaikiškai ir patraukliai mūsų mokyklos mokiniai sužinojo edukaciniame užsiėmime „Pažink valstybę” Valstybės pažinimo centre, Vilniuje.

Mokytojos Asta Šimaitė ir Ramunė Jakštienė

2018pazinimo1 2018pazinimo2

2018pazinimo3

„MAMOS ŽYDI GĖLĖMIS”

2018-05-04 įvyko tradicinis renginys, su meile parengtas Motinos dienai „Mamos žydi gėlėmis”. Mokinių darbelių parodą paruošė mokytoja Jolanta Drumstaitė, estetinės komunikacijos būrelis parengė stendą „Žydėkite gėlėmis”. Koncerte skambėjo muzika, dainos, mamoms skirtos eilės. Draminės raiškos būrelis, vadovaujamas mokytojos Astos Kaselienės, vaidino Vytės Nemunėlio „Meškiuką Rudnosiuką”. Grojo Aistė Knašaitė, viešnios iš meno mokyklos – mokytojos Onutės Kupčiūnienės mokinės. Mokiniai dovanojo mamoms savo išaugintas arba sukurtas gėles, linkėdami, kad ir mamos žydėtų, kaip gėlės.

Mokytoja Ema Karpinienė

2018mamos1 2018mamos1