„MAMOS ŽYDI GĖLĖMIS”

2018-05-04 įvyko tradicinis renginys, su meile parengtas Motinos dienai „Mamos žydi gėlėmis”. Mokinių darbelių parodą paruošė mokytoja Jolanta Drumstaitė, estetinės komunikacijos būrelis parengė stendą „Žydėkite gėlėmis”. Koncerte skambėjo muzika, dainos, mamoms skirtos eilės. Draminės raiškos būrelis, vadovaujamas mokytojos Astos Kaselienės, vaidino Vytės Nemunėlio „Meškiuką Rudnosiuką”. Grojo Aistė Knašaitė, viešnios iš meno mokyklos – mokytojos Onutės Kupčiūnienės mokinės. Mokiniai dovanojo mamoms savo išaugintas arba sukurtas gėles, linkėdami, kad ir mamos žydėtų, kaip gėlės.

Mokytoja Ema Karpinienė

2018mamos1 2018mamos1

2018mamos1

ATVELYKIO ŠVENTĖ „RIEDA MARGUČIAI”

Visi šventėme didžiausias ir gražiausias metų šventes - Velykas. Krikščionims jos asocijuojasi su Jėzaus Kristaus prisikėlimo diena, o ūkininkams ir su tikro pavasario pradžia. Po savaitės švenčiame Atvelykį. Atvelykis - dar vadinamas vaikų Velykėlėmis.

Mokykloje vaikų Velykėles šventėme grįžę po pavasario atostogų. Šventėje „Rieda margučiai” mokiniai susipažino su Šv. Velykų papročiais ir tradicijomis. Jau iš vakaro bendrabutyje ugdytiniai mokėsi marginti kiaušinius, naudojant gamtinę medžiagą: kiaušinių lukštus, žoleles, šakeles. Šventė vyko mokyklos valgyklos salėje. Stalą puošė vaikų pagaminta velykinė puokštė. Šventės metu mokiniai minė mįsles, spalvino margučius, žaidė žaidimus „Kiaušinis šaukšte”, „Pele, pele, kur kiaušinis?”, „Nupiešk kiaušinį užsimerkęs”, dėliojo margučių dėliones. Sėkmingai atlikę užduotis vaikai buvo apdovanoti saldžiais prizais. Tačiau daugiausiai gerų emocijų visiems suteikė margučių ridenimas loveliu. Šio žaidimo laimėtoju buvo išrinktas Vitalijus. Jis surinko daugiausiai margučių. Šventės pabaigoje vaikai išbandė kiaušinių stiprumą ir draugiškai susirinko prie šventinio stalo. Tikimės, jog daugelis mokinių prisimins Šv. Velykų prasmę, papročius, simbolius ir tradicijas.

Auklėtoja Valė Janušienė

2018marguciai1 2018marguciai2

2018marguciai3

SOCIALINĖ – PILIETINĖ AKCIJA „DAROM 2018”

2018-04-19 įgyvendindami socialinę - pilietinę veiklą, dalyvavome respublikinėje akcijoje „Darom 2018”. Respublikinė akcija „Darom 2018” Lietuvoje vyko 2018 m. balandžio 21 d., bet mūsų mokyklos mokiniai penktadieniais išvyksta į namus, todėl talką organizavome anksčiau.

Pagrindiniai akcijos „Darom 2018” uždaviniai: savanorystė, socialinis atsakingumas ir pilietiškumas. Apie tai diskutavome su mokiniais. Atkreipėme dėmesį į panaudotų baterijų rinkimą ir dėjimą į specialius „Darom” konteinerius. Šioje akcijoje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Vieni tvarkė paskirtas miesto aplinkas: rinko šiukšles, grėbė lapus. Kiti liko mokykloje ir tvarkėsi edukacines aplinkas. Aptarti nuveiktus darbus susirinkome į gražiai papuoštą mokyklos kiemelį. Laukdami pietų smagiai leidome laiką. Skambant muzikai kartu pietavome prie bendro stalo. Gerai padirbėjus, suvokus nuveiktų darbų naudą, visi buvo gerai nusiteikę ir džiaugėsi savo veiklos rezultatais.

Pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė

AKCIJA „DAROM” 2018

Jau tapo tradicija dalyvauti respublikinėje akcijoje „DAROM”.
Akcijos metu ne tik sutvarkėme aplinką už mokyklos teritorijos ribų, bet ir pasilinksminome švariame, jaukiame mokyklos kiemelyje. Renginį užbaigėme skaniais pietumis grojant linksmai muzikai.

Renginio koordinatorė Ramunėlė Paraukienė

2018darom1 2018darom2

2018darom3 2018darom4

2018darom7 2018darom8

VELYKŲ IR ATVELYKIO MUGĖSE 2018

Šiais metais mūsų mokiniai pamokose ir būreliuose pagamino daug gražių rankdarbių ir dekoracijų, skirtų šv. Velykų šventėms. Dalis rankdarbių puošė mokyklą, namus, o kita dalis buvo eksponuojama ir parduodama parodose-mugėse Žaslių kultūros ir tradicinių amatų centruose, bei Vilniaus mokytojų namuose.

Žaslių Velykinėje mugėje vaikai prekiavo ir su sertifikuotų amatininkų pagalba rišo verbas, margino margučius.
Atvelykio šventėje „Angelų vaikai - su meile Jums” Vilniaus mokytojų namų kiemelyje vaikai taip pat prekiavo savo darbeliais ir pramogavo. Buvo smagu klausytis 2017metų TV projekto „X faktoriaus” dalyvių koncerto, vaišintis skanėstais, ridenti margučius ir bendrauti su bendraamžiais.

Mokytoja Jolanta Drumstaitė

2018mugese1 2018mugese2

2018mugese3 2018mugese5 2018mugese6 2018mugese7 2018mugese8 2018mugese9 2018mugese10 2018mugese11

2018mugese12