DALYVAVIMAS SPECIALIOSIOS LIMPIADOS ČEMPIONATE 2019

2019-05-22 į svetingą Kazlų Rūdos miestelį sugužėjo Specialiosios Olimpiados varžybų dalyviai iš visų Lietuvos kampelių: Kauno, Kėdainių, Raseinių, Panevėžio, Rusnės, Kaišiadorių ir kt. miestelių. Kazlų Rūdos meras Mantas Varaška puikiame Kazio Griniaus gimnazijos stadione tarė sveikinimo žodį ir palinkėjo visiems sėkmės varžantis. Mokiniai sveikino ir linksmino dalyvius šokiais ir muzika. Mums pavyko įveikti baimę, stresą, nepasitikėjimą ir laimėti daug sunkių rungčių. Emocijas suvaldyti sekėsi sunkiau, bet sugebėjome save įsivertinti pakankamai teisingai. Iškovojome 3 aukso, 5 sidabro, 9 bronzos medalius ir 2 paguodos prizus. Renginyje sutikome daug draugų, buvusių mūsų mokyklos mokinių. Mes ne tik puikiai pasirodėme čempionate, bet kartu išgyvenome daug šiltų ir įsimintinų akimirkų.

Kūno kultūros mokytoja Ramunė Paraukienė

2019olimpiados2 2019olimpiados3