KALĖDŲ STEBUKLO BELAUKIANT 2018

Su Advento pradžia, kuris prasidėjo gruodžio 2 dieną, įžengėme į naujus, 2019 liturginius metus. Praėję metai buvo dosnūs Dievo malonėmis. Šventėme Teofiliaus Matulionio paskelbimo palaimintuoju pirmųjų metinių šventę. Metai buvo paskelbti Trakų Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos, metais. Minėjome Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnacijos 300 metų jubiliejų, o rugsėjo 22-23 dienomis Lietuvoje viešėjo popiežius Pranciškus.

Visa mokyklos bendruomenė stengėmės ir šį advento laikotarpį pragyventi turiningai. Jau tradicija mūsų mokykloje tapo kuo ramiau ir dvasingiau išgyventi šį laukimo laiką.

Pirmąjį advento pirmadienį vyko atvira integruota tikybos ir etikos pamoka „Aukso taisyklė”.

Antrąją advento savaitę jaukiai išgyvenome pasiklausę Kruonio gimnazistų atliekamų sakralinių melodijų ir giesmių.

Trečiąjį advento pirmadienį visi mokyklos mokiniai ir jų ugdytojai susirinko mokyklos bibliotekoje kartu praleisti adventinį rytmetį.

Mokyklos stende puikavosi adventinė eglutė, kurią kiekvieną dieną kartu puošėme atvirukais su gražiais žodžiais ir linkėjimais.

Advento pabaigą vainikuos renginys „Kalėdų stebuklo belaukiant”. Šiam renginiui ruošiasi visa mokyklos bendruomenė. Tikimės sulaukti garbių svečių iš Kaišiadorių katedros, katechetinio centro, mokyklos rėmėjų, kurie padės Kalėdų Seneliui išdalinti dovanas vaikams.

Vyresnioji specialioji pedagogė Palmyra Norkūnienė

2018stebuklo1 2018stebuklo2