Dabar naršo

Dabar svetainėje 19 svečiai (-ių) ir narių nėra

NAUJASIS MOKYKLOS AUTOBUSAS

   Švietimo ir mokslo ministerijai perdavus naujus geltonuosius autobusus vienas atriedėjo ir į mūsų mokyklos kiemą. Savas transportas suteikia galimybę patogiai vežioti ugdytinius į mokyklą, keliauti į ekskursijas, repeticijas, mokinių šventes, leidžia vaikams pasilikti pasibaigus pamokoms ir užsiimti prasminga neformaliojo švietimo veikla. Naująjį 19 vietų „Volskswagen Crafter” (2018 m.) prieš išriedant į kelią palaimino klebonas Rimvydas Jurkevičius. Autobuso vairuotojui Vytautui Kriaučiūnui, kad saugiai vairuotų ir visada sėkmingai pasiektų kelionės tikslą, buvo įteikta malda, skirta vairuotojams. Mokyklos direktorė Rūta Stankienė, dėkodama klebonui už palaiminimą, pasidžiaugė, kad Rimvydas Jurkevičius jau yra mūsų bendruomenės narys, nes dalyvauja visuose svarbiausiuose mokyklai renginiuose. Simboliškai perkirpus juostelę visa mokyklos bendruomenė vairuotojui palinkėjo, kad automobilis visada sėkmingai užsivestų ir gerai važiuotų.

Mokytoja Ema Karpinienė

2018autobusas1

2018autobusas2

2018autobusas3 2018autobusas4

2018autobusas5