MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖ 2018

2018-06-08 mokyklos aktų salėje vyko mokslo metų užbaigimo šventė. Šiais metais ji buvo skirta projektinės veiklos aptarimui. Visos septynios klasės mokyklos bendruomenei pristatė parengtus ir įgyvendintus projektus: „Maži stebuklai”, „Sportas – sveikata”, „Drugeliai”, „Sportas mus vienija”, „Mūsų klasė” , „Skonių jūra”, „Lietuva, man čia gera gyventi”. Aktyviausi projektų dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais. Buvo aptartas ir mokinių dalyvavimas kituose projektuose ir konkursuose. Mokyklos mokiniai - aktyvūs respublikinių ir rajoninių meno konkursų dalyviai. Už dalyvavimą tarptautiniame meno kūrybos konkurse „Mūsų pasaulis kitoks” ir Kaišiadorių rajono piešinių ir plakatų konkurse „Saugi vaikystė” mokiniai ir jų mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Visus susirinkusius sveikino ir savo meninius kūrinius skyrė mokinės: Ieva, Monika, Paulina, Augustė. Spalvingą ir nuotaikingą pasirodymą šventės proga padovanojo ir socialinė grupė. Vėliau susirinkome į gražiai papuoštą valgyklą, kur laukė šventiniai pietūs. Pietaudami mokiniai ir jų pedagogai aptarė nuveiktus darbus, pasidžiaugė dovanomis ir gražiu renginiu.

.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė