LSO LENGVOSIOS ATLETIKOS ČEMPIONATAS 2018

Jau 50 kartą Kazlų Rūdoje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados lengvosios atletikos čempionatas, kurio tikslas – sudominti sutrikusio intelekto asmenis lengvąja atletika, kaip sporto šaka, stiprinančia sveikatą; propaguoti lengvąją atletiką kolektyvuose, šeimose, tarp globėjų ir pedagogų; varžybomis išsiaiškinti pajėgiausius, nustatyti nugalėtojus atskirose rungtyse pagal amžiaus grupes ir lygiuose, pagerbti kiekvieną dalyvį, besistengiantį įveikti savo negalią.

Šiose sportinėse varžybose dalyvavo 19 komandų, SO klubai, socialinių globos įstaigų globiniai, atvykę iš visos Lietuvos. Iškilminga čempionato atidarymo ceremonija įvyko prie Kazlų Rūdos savivaldybės administracijos pastato, kur buvo uždegtas simbolinis fakelas, perskaityta atletų priesaika. Visi dalyviai, kartu su Kazlų Rūdos policijos komisariato policininkų komanda, nešdami degantį fakelą, ėjo Kazlų Rūdos miesto gatvėmis, skelbdami čempionato pradžią.

Mūsų mokyklai atstovavo: Aurimas Lagunavičius, Vitalijus Petrukovskis, Deividas Milkevičius, Sergėjus Ševelenko, Brigita Andriuškevičiūtė, Egidijus Miškinis ir Ramūnas Druktenis.

Mokytoja Aurelija Važgauskaitė

2018cempionatas1 2018cempionatas2