SOCIALINĖ – PILIETINĖ AKCIJA „DAROM 2018”

2018-04-19 įgyvendindami socialinę - pilietinę veiklą, dalyvavome respublikinėje akcijoje „Darom 2018”. Respublikinė akcija „Darom 2018” Lietuvoje vyko 2018 m. balandžio 21 d., bet mūsų mokyklos mokiniai penktadieniais išvyksta į namus, todėl talką organizavome anksčiau.

Pagrindiniai akcijos „Darom 2018” uždaviniai: savanorystė, socialinis atsakingumas ir pilietiškumas. Apie tai diskutavome su mokiniais. Atkreipėme dėmesį į panaudotų baterijų rinkimą ir dėjimą į specialius „Darom” konteinerius. Šioje akcijoje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė. Vieni tvarkė paskirtas miesto aplinkas: rinko šiukšles, grėbė lapus. Kiti liko mokykloje ir tvarkėsi edukacines aplinkas. Aptarti nuveiktus darbus susirinkome į gražiai papuoštą mokyklos kiemelį. Laukdami pietų smagiai leidome laiką. Skambant muzikai kartu pietavome prie bendro stalo. Gerai padirbėjus, suvokus nuveiktų darbų naudą, visi buvo gerai nusiteikę ir džiaugėsi savo veiklos rezultatais.

Pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė