MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ DARBAI ŠILDO VISUS

Mūsų mokyklos vaikai kartu su su mokytojais ir auklėtojais padaro daug gražių rankdarbių per technologijų, dailės pamokas, meninės veiklos būreliuose. Mokykla pasipuošia mokinių darbelių parodomis tradicinių švenčių metu. Šį rudenį mokytojos Eglės Šadeikienės ugdytinių darbai buvo eksponuojami Kauno miesto V. Kudirkos viešojoje bibliotekoje ir Žaslių kultūros centre.

2017-12-10 mano ugdytinių rankdarbiai puošė Žaslių kultūros ir tradicinių amatų centro organizuotą Kalėdinę mugę.

Mokytojų Renatos Sladkevičienės, Emos Karpinienės ir Ingos Armanavičiūtės ugdytinių Kalėdiniai piešiniai papuoš Kaišiadorių „RIMI" prekybos centrą.

O kiek dar darbelių mūsų mokyklos stenduose ir klasėse! Jie šildo mus ir mūsų svečius savo spalvomis, netikėta išraiška, naujomis idėjomis.

Mokytoja Jolanta Drumstaitė

2017darbai1 2017darbai2