LIETUVOS NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENOS MINĖJIMAS 2017

2017-03-10 minėjome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Į svečius pasikvietėme Krašto apsaugos savanorių pajėgų karius ir Kaišiadorių Suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos mokinius bei mokytojus.

Mokytoja Asta Kaselienė priminė, kodėl mums svarbi ši data: „Mes šiandien turime labai daug - laisvą Lietuvą. Kokia ji bus - priklauso nuo mūsų. O laisvė yra neatsiejama nuo atsakomybės”.

Kaišiadorių 208 lengvosios pėstininkų kuopos kariai dalijosi mintimis apie pilietiškumą, papasakojo apie karinę tarnybą Lietuvoje, kariuomenės struktūrą, rodė filmuotą medžiagą apie skirtingas kariuomenės pajėgas, demonstravo karių savanorių ginkluotę, bendravo su jaunuoliais ir atsakė į jų smalsius klausimus. Kariai pažadėjo, kad tai ne vienkartinis apsilankymas, bet naujų idėjų įgyvendinimo pradžia.

Neformaliojo švietimo programos „Praeitis, dabartis, ateitis“

koordinatorė Inga Kisielienė

2017nepriklausomybes2 2017nepriklausomybes3