TYRA MEILĖ NEKLYSTA

Su Advento pradžia įžengiame į 2017 liturginius metus. Adventinį laikotarpį pradedame įžiebdami Advento kelio ratą, aptardami adventinio laikotarpio išskirtinumą. Kiekvieną Advento pirmadienį mokyklos bibliotekoje su mokiniais paskaitydavome po įdomų pasakojimą. Tai Bruno Fererro „Gabrieliaus užduotis”, Caryll Houselander pasakojimai „Jei būčiau tu”, „Džekas ir Džimas” ir Max Lucado „Tu esi ypatingas”. Trečiąjį Advento pirmadienį kartu su mokytoja Ema Karpiniene vedėme atvirą integruotą dorinio ugdymo pamoką „Meilė artimui”.

Advento pabaigą vainikavo renginys, skirtas visai mokyklos bendruomenei, pavadintas šventosios Faustinos posakiu „Tyra meilė neklysta”. Šiam renginiui ruošėsi visa mokyklos bendruomenė. Sulaukėme garbių svečių iš Kaišiadorių katedros, katechetinio centro, mokyklos rėmėjų, kurie padėjo Kalėdų Seneliui išdalinti dovanas vaikams.

Tikybos mokytoja Palmyra Norkūnienė