Projektas „Padėk Kaišiadorių miesto socialinėje atskirtyje esančiam jaunimui!“

Dabar naršo

Dabar svetainėje 22 svečiai (-ių) ir narių nėra

RESPUBLIKINIS PREVENCINIS PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO”

Vaikai NESAKO:

„Šiandien buvo nelengva diena, gal galėtume pakalbėti...“

Jie SAKO:

„Ar pažaisi su manim?“

                      Lawrence J.Cohen

Spalio mėnesį mokyklos mišrioje priešmokyklinio ugdymo grupėje startavo projektas „Žaidimai moko“. 

Projekto tikslas – žaidimų pagalba lavinti vaikų erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų, pirštų) judesius. Veiklos numatytos iki gegužės mėnesio. Jų metu vaikai piešia, žaidžia, šoka, lanksto, klijuoja, veria, susipažįsta, įtvirtina erdvės ir laiko sąvokas.

Veiklas organizuoja priešmokyklinio ugdymo pedagogės Vaida Stravinskienė, Rasa Šalkauskienė ir logopedė Bronislava Labanauskienė.

Spalio mėnesį jau išbandėme savo kairės ir dešinės rankos galimybes, žaidėme žaidimus kairės - dešinės pusės skyrimui, dairėmės, kaip aukštai gali pakilti paukštelis ir kaip žemai guli žolėje pasislėpęs akmuo. Vėliau žaisime žaidimus, versime vėrinius, akcentuodami sąvokas: ilgas – trumpas – vienodi. Norėdami, kad vaikai kuo tiksliau įsimintų, medžiagos perteikimo tąsą vykdome ir logopediniuose užsiėmimuose.

Manau, jog šis projektas leis kuo linksmiau ir įdomiau susipažinti su labai svarbiais dalykais kasdieninėje veikloje. Juk patiems mažiausiems žaidimai yra svarbiausias užsiėmimas ir tik jų dėka vaikai pažįsta savo kūno galimybes bei supančią aplinką.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vaida Stravinskienė

2011rudenelis1 2011rudenelis1

2011rudenelis1 2011rudenelis1

2011rudenelis1 2011rudenelis1

2011rudenelis1 2011rudenelis1