Projektas „Padėk Kaišiadorių miesto socialinėje atskirtyje esančiam jaunimui!“

Dabar naršo

Dabar svetainėje 25 svečiai (-ių) ir narių nėra

RUDENS KROSAS 2016

2016–09–28 mūsų mokyklos mokinių komanda dalyvavo Lietuvos Specialiosios Olimpiados rudens kroso varžybose Kazlų Rūdoje. Grupėse, sudarytose pagal amžių ir pajėgumą, varžėsi 14 komandų iš įvairių Lietuvos miestų.

Mūsų mokyklos komandą sudarė Andriuškevičiūtė Brigita, Milkevičius Deividas, Dominaitis Rokas, Druktenis Ramūnas, Petrukovskis Vitalijus, Meilutytė Karina. Karina įveikė ilgiausią distanciją - bėgo 1000 m ir buvo penkta.

Savo amžiaus grupėse prizines vietas užėmė ir į namus grįžo su medaliais:

Brigita Andriuškevičiūtė -II-oji vieta,

Vitalijus Petrukovskis -II-oji vieta

Rokas Dominaitis  -II-oji vieta ,

Ramūnas Druktenis -II-oji vieta,

Deividas Milkevičius  -III-oji vieta .

Mokytojai Inga Kisielienė ir Juozas Šiurkus

  2011rudenelis1 2011rudenelis1

 2011rudenelis1 2011rudenelis1

 2011rudenelis1 2011rudenelis1