MOKSLO METŲ UŽBAIGIMO ŠVENTĖ

2016-05-27 mokyklos aktų salėje vyko Mokslo metų užbaigimo šventė. Pasidžiaugti mokinių pasiekimais, koncertu, darbelių paroda susirinko visa mokyklos bendruomenė. Šventę vedė mokytojos Irena Leonavičienė ir Asta Kaselienė. Mokiniai vaidino, šoko, dainavo. Su sėkminga mokslo metų pabaiga mus sveikino ir savo dainas skyrė Neįgaliųjų draugijos moterų ansamblis, vadovaujamas Irenos Leonavičienės.

Renginio metu buvo prisiminti mokinių geri darbai: pastangos mokantis, stropus mokyklos lankymas, aktyvus dalyvavimas sportinėje, meninėje, kultūrinėje, projektinėje  veikloje. Padėkas mokiniams įteikė mokyklos pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė ir laikinai einanti mokyklos direktorės pareigas Rūta Stankienė. Su dešimtokais ir baigusiais SĮU programą atsisveikino jų mokytojai: Ema Karpinienė, Asta Kaselienė, Juozas Šiurkus, auklėtoja Jolanta Drumstaitė. Mokiniams buvo įteiktos atminimo dovanėlės. Šventė užbaigta vaišėmis prie bendro stalo.

Pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė