LANKOMĖS V. GIRŽADO PROGIMNAZIJOJE

Šį kartą pravėrę duris 2016-05-19 susitikome su naujais draugais iš V. Giržado progimnazijos. 1 b klasės mokytoja Vilija Možeikienė kartu su savo ugdytiniais pakvietė susipažinti su mokykla ir pradinių klasių mokinių pasiekimais. Užsukome pas logopedę Jūratę Grinkevičiene, kuri mielai pademonstravo kabineto įrangą, apibūdino darbo specifiką. Apsilankėme etnomuziejuje, apžiūrėjome eksponatus. Kartu su priešmokyklinukų grupe ir jos mokytoja Raimunda Šulskiene žaidėme liaudies ratelį „Graži mūsų šeimynėlė”. 1 b klasės mokiniai pakvietė į savo klasę, kur susipažinome artimiau, stebėjome jų pasirodymą, kartu atlikome kūrybinį darbą, kuris primintų mūsų susitikimą „Ištieski ranką man”. 1a klasės mokiniai, vadovaujami mokytojos Astos Paulauskienės, suvaidino spektakliuką „Apie raganą šiokią tokią” ir sužavėjo savo gebėjimais. Esame dėkingi svetingai mus priėmusiems mokytojams, mokiniams už nuoširdžias šypsenas ir dovanas. Tikimės, kad kartu praleistas laikas leido ne tik geriau pažinti vieniems kitus, bet ir sušildė širdis.

Mokytoja Ema Karpinienė