2016 M. MOTINOS DIENAI SKIRTAS RENGINYS

Ruošdamiesi motinos dienai mokiniai gamino darbelius, kurie buvo eksponuojami mokytojos Renatos Sladkevičienės skoningai papuoštoje aktų salėje, kur vyko koncertas. 2016-05-06 koncerte dalyvavo muzikos mokyklos mokinės, vadovaujamos mokytojos Onutės Kupčiūnienės ir pradžiugino visus savo atliekamais kūrinėliais. Mūsų mokyklos mokiniai mamoms skyrė savo vaidinimą „Zuikis Puikis” (vadovė Asta Kaselienė), eilėraščius (parengė mokytoja Ema Karpinienė), šokį (vadovė Inga Kiselienė), dainas (parengė mokytoja Irena Leonavičienė ir estradinio būrelio vadovas Algis Jočiūnas). Eglės Milišiūtės - Brazdžiūnienės eilėmis buvo prisimintos mamos, kurių, deja, jau nebėra. Stebėjusius koncertą iki ašarų graudino nuoširdūs mokinių pasirodymai, vedančiosios Irenos Leonavičienės mamoms skirti žodžiai. Mamos dienai lavinamųjų klasių mokytojų metodikos grupė parengė proginį laikraščio „Esame drauge” numerį (maketavo mokytoja Renata Sladkevičienė). Esame dėkingi Algiui Jočiūnui už aparatūros paruošimą, koncerto įgarsinimą, vaizdo instaliacijas. Pasibaigus koncertui vaikai įteikė mamoms savo su meile gamintas dovanėles.

Mokytoja Ema Karpinienė

2011rudenelis1