Dabar naršo

Dabar svetainėje 39 svečiai (-ių) ir narių nėra

APVALIOJO STALO DISKUSIJA „MOKINIŲ SVEIKATOS PROBLEMOS IR JŲ SPRENDIMO BŪDAI”

2016-04-25 mokyklos bibliotekoje vyko Vaiko gerovės komisijos išplėstinis posėdis, apvaliojo stalo diskusija „Mokinių sveikatos problemos ir jų sprendimo būdai”. Į posėdį buvo pakviesti mokyklos mokytojai, auklėtojai, pagalbos mokiniui specialistai. Posėdyje taip pat dalyvavo Kaišiadorių visuomenės sveikatos biuro specialistė Audronė Petraškienė, kuri skaitė pranešimą apie infekcinių ligų paplitimą rajone ir dalyvavo diskusijoje.

Pavaduotoja ugdymui Veronika Kiuršinienė apžvelgė esamus mokinių sveikatos sutrikimus, akcentuodama lėtinius neurologinius, raidos, elgesio ir emocijų sutrikimus. Neurologiniai, emocijų ir elgesio, klausos, regos, judesio ir padėties sutrikimai ypač įtakoja mokinių savijautą ir turi įtakos siekiant mokinių pažangos ugdymo procese. Todėl dirbantiems su specialiųjų poreikių mokiniais svarbu gerai žinoti jų sveikatos problemas ir, paūmėjus neurologiniams bei somatiniams sutrikimams, tarpininkauti kreipiantis į medicinos darbuotojus bei gebėti pagal susidariusią situaciją koreguoti ugdymo procesą.

Mokyklos sveikatos specialistė Birutė Brazienė apžvelgė mokyklos mokinių sveikatos būklę, įvykusias traumas, dalyvavo diskusijoje.

Buvo diskutuojama, kaip bendradarbiauti su tėvais, socialiniais darbuotojais, seniūnijų atstovais sprendžiant mokinių sveikatinimo, gydymo problemas. Aptarti individualūs atvejai, ieškoma optimaliausių sprendimo būdų. Priimtos rekomendacijos šiam darbui gerinti.

Vaiko gerovės komisijos pirmininkė Veronika Kiuršinienė

2011rudenelis1 2011rudenelis1

2011rudenelis1