Dabar naršo

Dabar svetainėje 64 svečiai (-ių) ir narių nėra

LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS PLAUKIMO ČEMPIONATAS

2015-03-05 Kauno Dainavos baseine vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados plaukimo čempionatas. Šiose varžybose dalyvavo specialiųjų mokyklų, socialinių globos namų, sporto klubų komandos, kurias sudarė įvairaus amžiaus atstovai. Plaukikai rungėsi plaukdami laisvuoju stiliumi, nugara, krūtine ir peteliške 25 ir 50 metrų nuotoliuose, plaukimo estafetės rungtyje.

Mūsų mokyklos atstovai Tomas Matulionis, Viktorija Blažytė, Edvinas Klimeika, Aurimas Tomaševskij rungėsi plaukdami 25 metrus laisvuoju stiliumi. Evaldas Soninas plaukdamas krūtine įveikė net 50 m. bei rungtį pradėjo įspūdingu šuoliu nuo bokštelio.

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais: Aurimas Tomaševskij, plaudamas 25 metrus laisvu stiliumi, užėmė III - ąją vietą; Viktorija Blažytė, Edvinas Klimeika, Evaldas Soninas ir Tomas Matulionis laimėjo III-ąją vietą plaukimo estafetės rungtyje