ŽINIA, KURI KEIČIA

2014-12-19 Kaišiadorių specialiojoje mokykloje vyko adventinis - kalėdinis renginys „Žinia, kuri keičia”. Renginį vedė mokytojos Palmyra Norkūnienė, Ema Karpinienė ir auklėtoja Rasa Šalkauskienė. Joms talkino muzikos mokytojai Irena Leonavičienė ir Algis Jočiūnas. Šventėje dalyvavo visa mokyklos bendruomenė, mokinių tėveliai, Kaišiadorių parapijos vyskupas Juozapas Matulaitis, katechetinio centro vadovė Rita Pankienė, Kaišiadorių savivaldybės mero pavaduotojas Romualdas Kubiakas, švietimo skyriaus vedėja Rimutė Arlauskienė, psichologinės pedagoginės tarnybos vadovė Ramunė Jakštienė, mokyklos rėmėjai-UAB Hanner vadovas Vladas Kojala ir jo kolektyvo nariai, verslininkas Algimantas Radvila. Skaitydami Šventąjį Raštą dar kartą prisiminėme Kristaus gimimo istoriją, dovanojome iš naujo užgimstančiam kūdikėliui Jėzui eilėraščius ir giesmes.

Mokytoja Palmyra Norkūnienė