„SNIEGO MARGUČIŲ” ŠVENTĖ

2013-04-03 po Velykų atostogų grįžę į mokyklą mokiniai ir ruošėsi  neįprastai „Margučių šventei", skirtai Atvelykiui.

Kadangi pavasaris negailėjo sniego, tai vaikai su grupių auklėtojomis nusprendė nusilipdyti snieginę Velykų bobutę. O kokia Velykų bobutė be margučių? Sniegas buvo puiki lipdymo medžiaga ir kiaušiniams. Įdomiausia dalis  - sniego kiaušinių marginimas ištirpintais vandenyje guašo dažais. Gražu buvo stebėti, kaip vaikai lipdė kiaušinius, tarėsi,  kokiais raštais juos puošti. „ Dar niekada nematėme tokių margučių, tokios snieginės margučių šventės",- džiaugėsi mažieji.

Mokytoja Jolanta Drumstaitė