PAŽINKIME VIENI KITUS IŠ ARČIAU

2013-03-20 vykdant neformaliojo švietimo programą „Keliaukim, draugaukim, sportuokim"  organizuotos varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs".

Varžybose dalyvavo V. Giržado progimnazijos 3a klasės ir mūsų mokyklos pradinių ir lavinamųjų klasių mokiniai. Kiekviena komanda buvo paruošusi prisistatymą, sportinį šūkį. Dalyviai rungėsi, kas greičiau įveiks kliūčių ruožą, taikliau pataikys  į „šulinį", į vartus, pastatys aukštesnį „bokštą"... Kiekvienas dalyvis stengėsi parodyti savo greitumą, vikrumą ir ištvermę. Kol buvo sumuojami varžybų rezultatai, norintys galėjo išbandyti savo taiklumą žaisdami smiginį, baulingą, mankštintis „treniruoklių salėje" ar tiesiog smagiai šokinėti ant batuto.

Nugalėjo draugystė, šypsenos ir gera nuotaika. Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos diplomais ir saldžiais prizais.

Vyr. kūno kultūros mokytoja I. Kisielienė

2011rudenelis1