KNYGOS PRISTATYME

2014-05-08 mokiniai apsilankė Kaišiadorių miesto kultūros centre, kur vyko knygos apie Vytautą Balčiūną pristatymas. Vaikams buvo įdomu pasiklausyti knygos autorės Onutės Kupčiūnienės, giminaičių ir kaišiadoriečių prisiminimų apie buvusį Kaišiadorių meno mokyklos direktorių, mokytoją ir pučiamųjų instrumentų orkestro vadovo gyvenimą ir veiklą prieš 15 metų.
Pagerbiant Vytautą Balčiūną popietėje skambėjo pučiamųjų instrumentų muzika. Kūrinius atliko ir mažieji, ir garbaus amžiaus muzikantai. Taip pat mūsų auklėtiniai turėjo galimybę dar kartą susitikti su buvusia mūsų mokyklos auklėtoja Jūrate Balčiūniene, Vytauto Balčiūno žmona.

Apsilankę renginyje supratome, kad labiausiai žmogų puošia jo prasmingi darbai ir gražūs prisiminimai apie jį.

Auklėtoja Jolanta Drumstaitė