Dabar naršo

Dabar svetainėje 32 svečiai (-ių) ir narių nėra

MOKYKLOS EKOLOGINIS PĖDSAKAS

Šių metų vasario mėnesį mūsų mokykla buvo pakviesta dalyvauti respublikinėje darnaus vystymosi įgūdžių formavimo programoje „Darni Mokykla”. Programą inicijavo Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su AB „LESTO” bei kitais partneriais. Programos tikslas - paskatinti ugdymo įstaigas domėtis jų daromu poveikiu aplinkai, gilinti suvokimą apie vykdomos veiklos, gyvenimo stiliaus, prekių vartojimo padarinius ir pasekmes.

Viena iš programos veiklų - ekologinio pėdsako tyrimas paskatino mūsų mokinius domėtis mokyklos daromu poveikiu aplinkai. Tyrimą vykdyti vaikams padėjo mokytojai, mokyklos buhalterė, direktorės pavaduotojas ūkiui ir kiti mokyklos darbuotojai. Tyrimo rezultatai buvo pristatyti mokyklos bendruomenei atviroje-integruotojoje pamokoje „Mes rūšiuojame” ir ugdymo įstaigų vadovų forume Vilniuje.

9-10 klasių mokinių ir mokytojų komanda, vykdydama programą „Darni Mokykla”, technologijų pamokų metu aptaria, kaip buityje naudojamas chemines medžiagas pakeisti aplinkai neagresyviomis valymo priemonėmis, kaip taupiai naudoti audinius, medieną ir buitines atliekas darant rankdarbius, aktyviai dalyvauja Kaišiadorių miškųurėdijosorganizuojamosiose akcijose

Technologijų mokytoja Jolanta Drumstaitė

 2011rudenelis1 2011rudenelis1

2011rudenelis1 2011rudenelis1