KONKURSAS- FESTIVALIS „PERLIUKAI”

2014-05-02 Kaune VšĮ Ryšių istorijos muziejaus salėje įvyko III-ojo respublikinio jaunųjų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkursas-festivalis „Perliukai”. Šiame konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokinės Vaiva Bražinskaitė ir Augustina Šimonytė . Konkursui mergaitės buvo paruošusios po dvi dainas ( mokytojas Algis Jočiūnas). Augustinai Šimonytei dainuoti padėjo jos mama, akomponavo D. Mankutė. Kompetentingos žiuri komisijos, kurią sudarė Lietuvos muzikos ir teatro akademijos profesorė Aleksandra Žvirblytė, LSKD „Guboja” „Spalvų“ orkestro vadovai Romualdas Brūzga ir Valerija Brūzgienė, vertinimu Augustina Šimonytė tapo laureate ir laimėjo 3-ąją vietą. Vaiva Bražinskaitė taip pat buvo apdovanota už meilę muzikai. 1-oji vieta atiteko Lietuvos kariuomenės Kauno įgulos Karininkų ramovės Vaikų ir jaunimo dainavimo studijos ,,Audra” dainininkei Laimai Šidlauskytei (mokytoja Regina Kabalinienė).

III-ojo respublikinio jaunųjų neįgaliųjų muzikos atlikėjų konkurso laureatams suteikta galimybė koncertuoti Vilniuje, kuris bus organizuojamas 2014 m. pabaigoje.

Daugiau informacijos apie konkursą pateikiama  http://www.guboja.lt/1/news/386/

Būrelio vadovas Algis Jočiūnas