PROJEKTAS „DAROM MOKYKLA 2014”

2013-04-25 įsijungdami į kasmetinę akciją ,,DAROM mokykla 2014” tvarkėme miesto teritoriją tarp ,,IKI” ir tvenkinio bei už miesto esančią Girelės parko poilsinę zoną prie tvenkinio. Sukvietėme į talką ne tik vaikus, bet ir darbuotojus. Įsitraukėme į veiklą su devizu ,,Gyvenkim švariau”. Rengėme stendinę informaciją bendruomenei apie antrinių žaliavų rūšiavimą, su vaikais aptarėme atliekų poveikį gamtai ir žmonėms. Talkos metu surinkome 30 maišų šiukšlių. Skaisti pavasarinė saulė nuteikė geriems darbams. Drauge talkininkaudami mokėme vaikus vertinti švarą, tvarką, grožį ir sveikatingumą. Baigus talką renginio organizatoriai mus pradžiugino skaniais pietumis mokyklos kiemelyje, kur vaikai galėjo linksmai paišdykauti naujai įrengtame sūpynių komplekse, o mes pasidalinome puikia nuotaika ir gerais įspūdžiais. Tą dieną dailės mokytoja Inga Armanavičiūtė suorganizavo ir užsiėmimą ,,Linksma DAROM diena”, kurio metu mokiniai baigė konstruoti įspūdingą ir nuotaikingą koliažą ,,Kempiniukas talkininkas”.

Projekto koordinatorė Ramunėlė Paraukienė

2011rudenelis1