„VAIKŲ VELYKĖLĖS”

2014-04-23 vyko atvira integruota pamoka „Vaikų Velykėlės”. Mokiniai susipažino su Atvelykio šventės personažu – Velyke, kuri paaiškino, kodėl segi ilgą sijoną apjuosta puošnia prijuoste, vilki baltą palaidinę, ryši balta skarele. Velykų bobutė atvyko ne tuščiomis – jos kraitelėje puikavosi margučiai, pačios iškeptos bandelės. Velykė pamokė, kaip puošti Velykų medelį ir paaiškino, kad jos dovanos skirtos tiems vaikams, kurie nuoširdžiai stengsis išmokti bei tęsti savo tautos papročius bei tradicijas. Susipažinę su margučių raštais, spalvų prasmėmis, vaikai mokėsi kiaušinių marginimo meno ir savo darbeliais papuošė fojė. Pasimokę margučių ridenimo, sėkmingo kiaušinių daužavimo paslapčių, mokiniai žaidė, suposi , šoko lietuvių liaudies ratelius. Velykų bobutė pagyrė visus už pastangas, aktyvumą ir apdovanojo skanumynais.

Mokytojos Ema Karpinienė, Asta Šimaitė, Renata Sladkevičienė