LIETUVOS SPECIALIOSIOS OLIMPIADOS KOMITETO 2014 METŲ KREPŠINIO ČEMPIONATAS

2014-04-02 Kaune, Sabonio krepšinio centre, vyko Lietuvos specialiųjų mokinių krepšinio 5x5 ir žymios negalios olimpiečių krepšinio testų čempionatas. Krepšinio varžybos organizuotos suskirsčius dalyvius į „A”, „B” ir „C” lygius. Mūsų mokyklos komanda - Vitalijus Maciulevičius, Stonkus Hubertas, Matulionis Tomas, Usaitis Jonas, Usaitis Vytautas - rungėsi „C“ lygyje ir liko ketvirti.

Kitoje krepšinio centro salėje varžėsi Karolina Cibutavičiūtė ir Martynas Bereišis. Jie turėjo rungtis keturiose krepšinio testų rungtyse: kamuolio varymo gyvatėle tarp kliūčių, metimo į krepšį iš pasirinkto atstumo, metimo į krepšį nuo baudų linijos ir tikslaus kamuolio perdavimo. Martynas taikliai mėtė baudas ir buvo apdovanotas medaliu.

Kūno kultūros mokytojai Inga Kisielienė ir Juozas Šiurkus