Renginys ,,Inkilų alėja – 2014“

2014 04 01

Balandžio 1-ąją visos Kaišiadorių rajono mokyklos turėjo gerą progą prisidėti prie gamtos saugojimo ir aplinkos puoselėjimo, laukiant sugrįžtančių paukščių giesmininkų. Jau nuo V. Giržado mokyklos išsirikiavę įspūdinga kolona, grojant dūdų orkestrui, nužygiavome link Girelės parko. Čia mus pasitiko miškų urėdas su šventės organizatoriais. Po iškilmingos dalies vyko inkilų paroda. Komisijai buvo nelengva išrinkti geriausius: taisyklingiausius, gražiausius, juokingiausius. Mūsų inkilas, pagamintas mokinio Tomo Matulionio (technologijų mokytojas Alvydas Gudonis) iš karto patraukė smalsuolių dėmesį. Jis to buvo vertas – laimėjome 1-os vietos diplomą liaudies balso rinkimuose, padėkas už dalyvavimą, knygelių apie Lietuvos gamtos kampelius, filmą apie gandrus ir puikų gardėsį – šakotį. Renginys tęsėsi ilgai – vaišinomės kareiviška koše miške, klausėmės pučiamųjų koncerto, grožėjomės ir stebėjomės meniškų darbų įvairove, bei laukėme, kol inkilais pasipuoš miško parko alėja. Dėkojame šio renginio organizatoriams, Kaišiadorių meno mokyklai ir visiems sudalyvavusiems. Buvo smagus ir vertas dėmesio šurmulys pamiškėje.

Mokytoja Ramunė Paraukienė