"Paukščiai grįžta namo"

Siekdama įprasminti prof. Tado Ivanausko nuopelnus gamtai, gamtos mokslui bei paminėti Pasaulinę miškų dieną, Generalinė miškų urėdija drauge su Aplinkos ministerija, taip pat visomis šalies miškų urėdijomis šių metų kovą organizavo akciją "Paukščiai grįžta namo". Šioje akcijoje dalyvavo ir mūsų mokyklos Jaunųjų miško bičiulių (JMB) nariai. Kovo 17dieną vaikai kartu su Kaišiadorių miškų urėdijos miškininkais ir kitų miesto mokyklų mokiniais kėlė inkilus Girelės miške.

Kovo 21dieną sostinės Kalnų parke surengtoje šventėje "Paukščiai grįžta namo" dalyvavo mūsų mokyklos JMB narė Vaiva Bražinskaitė ir JMB vadovė Jolanta Drumstaitė. Į šventę jos buvo pakviestos už dalyvavimą fotografijų konkurse „Paukščiai grįžta namo“. Mokinei ir mokytojai buvo įteiktos padėkos.

Mokytoja Jolanta Drumstautė