LSOK GRINDŲ RITULIO ASMENINIŲ TESTŲ ČEMPIONATAS

2014-02-05 Kėdainių specialiojoje mokykloje vyko Lietuvos Specialiosios Olimpiados grindų ritulio asmeninių testų čempionatas. Varžybų tikslas-propaguoti grindų ritulį, šiek tiek primirštą žiemos olimpinę sporto šaką. Dalyvavo septynios komandos iš Kėdainių, Kazlų Rūdos specialiųjų mokyklų, Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centro reabilitacinio skyriaus, Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centro ir kt. Mūsų mokyklos mokiniai pirmą kartą galėjo palyginti savo sugebėjimus atlikdami grindų ritulio asmeninius testus. Nors buvome patys mažiausi, tačiau savo pajėgumo grupėse laimėjome prizines vietas ir buvome apdovanoti medaliais:

• Brigita Andiuškevičiūtė - II vieta,
  • Karolina Cibutavičiūtė - III vieta,
  • Martynas Bereišis - II vieta,
  • Vitalijus Petrukovskis - III vieta.

Kvalifikaciniame etape geriausiai pasirodė Rokas Dominaitis ir Nerijus Raznauskas, tačiau savo pajėgumo grupės galutinėje įskaitoje jie užėmė IV-ąją bei V-ąją vietas.

Mokytoja Inga Kisielienė

2011rudenelis1    2011rudenelis1