KALĖDINĖ PARODA - MUGĖ

2013 m. gruodžio 20-22 dienomis „Pasažo" prekybos centre vyko Kaišiadorių specialiosios mokyklos mokinių Kalėdinė rankdarbių paroda-mugė. Parodos tikslas buvo ne tik pradžiuginti tėvelius ir miestiečius, bet ir parduoti kuo daugiau dirbinėlių, kad galėtume gautą atlygį panaudoti kitų rankdarbių gamybai reikalingų medžiagų įsigijimui.

Parodoje eksponuojamų darbelių gausa parodė, kiek daug mokiniai su mokytojais dirba pamokų ir laisvalaikio metu. Mokiniai pasakojo besidomintiems kaišiadoriečiams, kaip buvo pagamintas vienas ar kitas dirbinėlis, mokėsi bendrauti ir prekiauti. Už įsigytus dirbinėlius gautas užmokestis kėlė nuotaiką, leido planuoti naujus darbus.

Nuoširdžiai dėkojame „Pasažo" prekybos centro direkcijai už galimybę organizuoti šį Kalėdinį renginį ir suteikusiai nemokamą patalpą parodos ekspozicijai.

Mokytoja Jolanta Drumstaitė

2011rudenelis1   2011rudenelis1