Projektas „Padėk Kaišiadorių miesto socialinėje atskirtyje esančiam jaunimui!“

Dabar naršo

Dabar svetainėje 12 svečiai (-ių) ir narių nėra

LSOK SPECIALIŲJŲ MOKYKLŲ IR CENTRŲ KREPŠINIO ČEMPIONATAS

2013-04-10 Kauno Sveikatos Mokslų Universiteto sporto centre įvyko Lietuvos specialiosios olimpiados specialiųjų mokyklų ir profesinio rengimo centrų krepšinio čempionatas.

Čempionate varžėsi 11 komandų iš Kazlų Rūdos, Klaipėdos „Gubojos", Kauno Jono Laužiko, Kėdainių, Panevėžio ir Šiaulių „Ringuvos" specialiųjų mokyklų bei Kauno ir Radviliškio profesinio rengimo centrų komandos. Komandos buvo paskirstytos į A, B ir C lygius. Mūsų mokyklos komanda savo lygyje pasidalino 3-4 vietas.

Čempionato metu LSOK rinktinės treneriai stebėjo ir vertino jaunųjų krepšininkų žaidimą. Jie atrinko kandidatus į rinktinę, kuri 2014 metais dalyvaus Europos specialiosios olimpiados vasaros žaidynėse Antverpene. Labai džiaugiamės, kad buvęs mūsų mokyklos mokinys Ernestas Tadijošaitis turės galimybę žaisti šioje rinktinėje ir atstovauti Lietuvai.

                                    Vyr. kūno kultūros mokytoja Inga Kisielienė

 2011rudenelis1 2011rudenelis1

 2011rudenelis1