INTEGRUOTA PAMOKA „2013-STEPONO DARIAUS IR STASIO GIRĖNO SKRYDŽIO PER ATLANTĄ METAI”

2013-11-19 vykdant neformaliojo vaikų švietimo programą „Keliaukim, draugaukim, sportuokim” vyresnioji specialioji pedagogė Asta Šimaitė 5-6 klasių mokiniams mokyklos bibliotekoje vedė integruotą pamoką „2013-Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą metai”. Pamokos tikslas-supažindinti su istoriniu Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžiu per Atlantą. Apžiūrėję parodą, skirtą tautos didvyrių žygdarbiui paminėti, (paroda mokyklos bibliotekoje veikė visą lapkričio mėnesį), mokiniai stebėjo filmuotą medžiagą, skaidres, klausėsi muzikos, spalvino lėktuvo „Lituanica” modelį bei atliko kitas praktines užduotis.

Mokytoja Inga Kisielienė

2011rudenelis1    2011rudenelis1