KAIŠIADORIŲ ŠVENTOSIOS FAUSTINOS MOKYKLA

VEIKSMINGA PAGALBA SPECIALIŲJŲ POREIKIŲ VAIKAMS

Gedimino g., 118 Kaišiadorys, 56166. Telefonas 8 346 60029. Faksas 8 34660028.

E-paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Tinklalapis hhttp://www.sim.kaisiadorys.lm.lt

KVIEČIAME MOKYTIS MŪSŲ MOKYKLOJE!

• ♦ Mokyklos veiklos tikslas-sudaryti sąlygas 7-21 metų ugdytiniams dėl intelekto sutrikimų turintiems didelių ir labai didelių specialiųjų ugdymo(si) poreikių mokytis pagal individualizuotas pradinio, pagrindinio ir socialinių įgūdžių ugdymo programas, padėti įgyti kultūrinę bei socialinę kompetencijas, išsiugdyti vertybines orientacijas, leidžiančias tapti doru, atsakingu, savarankišku piliečiu.
  • ♦ Didelių ar labai didelių specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai,baigę 10-metę ugdymo(si) programą, mūsų mokykloje gali toliau ugdymąsi tęsti socialinių įgūdžių ugdymo klasėse.
  • ♦ Tėvams pageidaujant yra galimybė atidaryti priešmokyklinę grupę, kurioje mokiniai galėtų mokytis nuo 6 metų.

APGYVENDINIMAS MOKYKLOS BENDRABUTYJE

• ♦ Mokyklos mokiniai, neturintys galimybių kasdien važinėį namus, tėvams, globėjams pageidaujant, 5 dienas per savaitę gali nemokamai gyventi mokyklos bendrabutyje: vienviečiuose, dviviečiuose, triviečiuose kambariuose.
  • ♦ Mokyklos bendrabutyje sudarytos tinkamos gyvenimo, ugdymo(si ) ir poilsio sąlygos (aprūpinama baldais, patalyne, specialiosiomis ugdymo priemonėmis ir kitu būtinu inventoriumi).
  • ♦ Mokinių užimtumui ir turiningam laisvalaikiui organizuoti yra įrengti poilsio ir darbo kambariai.
  • ♦ Mokiniai naudojasi sporto sale, aikštynu, skaitykla,  biblioteka, kompiuterių klase, relaksacijos ir kitais kabinetais.
  • ♦ Gyvenančiųjų bendrabutyje mokinių socialinių įgūdžių formavimu rūpinasi grupių auklėtojos.

MAITINIMAS

• ♦ Gyvenančiųjų mokyklos bendrabutyje nemokamas mokinių maitinimas finansuojamas iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos gautų ūkio lėšų ir skiriamas nuo mokslo metų pradžios iki mokslo metų pabaigos.
  • ♦ Nemokamą mokinių maitinimą skiria savivaldybės Socialinės paramos skyrius, atsižvelgdamas į šeimos gaunamas pajamas.
  • ♦ Nemokamo maitinimo produktams įsigyti skiriamų lėšų dydį vienai dienai vienam mokiniui nustato Kaišiadorių rajono savivaldybė.

VEŽIOJIMAS IR PAVĖŽĖJIMAS

• ♦ Didelę negalią turintys mokiniai į mokyklą pavežami mokyklos transportu, paimant juos iš namų.
  • ♦ Nežymią negalią turintys mokiniai į mokyklą atvyksta maršrutiniais autobusais, traukiniais arba mokyklos geltonuoju autobusu (jeigu jie negali vykti savarankiškai ar jiems nėra galimybės pasinaudoti visuomeniniu transportu).
  • ♦ Mokinių kelionės išlaidas apmoka savivaldybė.
  • ♦ Mokinių, gyvenančių mokyklos bendrabutyje, pavėžėjimas į mokyklą/iš mokyklos organizuojamas pirmadieniais ir penktadieniais (arba prieššventinėmis dienomis).

KODĖL VERTA RINKTIS MŪSŲ MOKYKLĄ?

• ♦ Mokinius ugdo aukštos kvalifikacijos patyrę specialieji pedagogai.
  • ♦ Daug dėmesio skiriama mokinių darbinių įgūdžių formavimui: rengiamos mokinių darbų parodos, mugės, mokiniai mokomi bendrauti ir bendradarbiauti.
  • ♦ Ypač rūpinamasi mokinių sveikatos stiprinimusaugojimu, judesio ir padėties korekcija (kineziterapija, gydomoji kūno kultūra).
  • ♦ Suteikiama kvalifikuota specialioji, logopedo, psichologo, soc. pedagogo pagalba; aktyviai veikia Vaiko gerovės komisija.
  • ♦ Vykdoma mokinių karjeros planavimo veikla.
  • ♦Vykdant neformalųjį švietimą tenkinami mokinių pažinimo, lavinimo ir saviraiškos poreikiai.

Mokyklos direktorė Rūta Stankienė

Azartiniai lošimai. Ką svarbu žinoti paauglių tėvams.

Probleminis lošimas. Tai būtina žinoti kiekvienam.