MOKYTOJŲ IŠ VOKIETIJOS VIZITAS LIETUVOJE

2013 m. GEGUŽĖ

2013 m. geužės 28 – 30 dienomis įvyko dar vienas planuotas susitikimas su projekto partneriais – mokykloje lankėsi Cloppenburgo Šv. Vincento mokyklos atstovai Waltraud Behrens ir Ilse Stenzel.

Tai mokytojai, atsakingi už projekto koordinavimą Vokietijos mokykloje. Viešnagės tikslas – Comenius projekto baigiamieji darbai. Buvo aptarti projekto ataskaitos darbų etapai, viešinimo būdai, pasidalinta atliktų tyrimų medžiaga. Buvo organizuotas baigiamasis Comenius projekto renginys mokiniams ir kitiems projekto dalyviams Roko sodyboje. Svečiai iš Vokietijos dėkojo projekto dalyviams už dalyvavimą ir bendradarbiavimą šiame projekte, teikė siūlymus tolesniam mokyklų tarpusavio bendradarbiavimo plėtojimui.

Dvejus metus trukęs mokyklų bendradarbiavimo Comenius projektas baigsis 2013 m. liepos mėn. Planuojama, kad iki to laiko abiejų mokyklų vadovai dar kartą susitiks ir patvirtins 2013-2014 m.m. tarpusavio bendradarbiavimo programą. Vokiečių partneriai tikisi, kad mokinių ir mokytojų tarpusavio keliones vieni pas kitus 2013 – 2014 m. pavyks finansuoti iš Vokietijos rėmėjų lėšų.

Projekto veikla buvo finansuota iš Mokymosi visą gyvenimą programos, kurią Lietuvos Respublikoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Ši medžiaga atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Švietimo mainų paramos fondas ir Europos Komisija negali būti laikomi atsakingais už bet kokį medžiagoje pateikiamos informacijos naudojimą.

EUlogo