MOKYTOJŲ IŠ VOKIETIJOS VIZITAS LIETUVOJE

2013 m. GEGUŽĖ

2013 m. geužės 28 – 30 dienomis įvyko dar vienas planuotas susitikimas su projekto partneriais – mokykloje lankėsi Cloppenburgo Šv. Vincento mokyklos atstovai Waltraud Behrens ir Ilse Stenzel.

Skaityti daugiau: MOKYTOJŲ IŠ VOKIETIJOS VIZITAS LIETUVOJE

PAŽINTINĖ VEIKLA VYKDANT TARPTAUTINĮ COMENIUS PARTNERYSTĖS PROJEKTĄ

Jau eilę metų tęsiasi graži draugystė su Vokietijos Kliopenburgo miesto Šv. Vincento mokyklos mokiniais ir mokytojais.

Skaityti daugiau: PAŽINTINĖ VEIKLA VYKDANT TARPTAUTINĮ COMENIUS PARTNERYSTĖS PROJEKTĄ

2012 m. SPALIS

Džiaugiamės, kad Comenius dvišalės mokyklų partnerystės projektas su Vokietijos Cloppenburgo Šv. Vincento mokykla sėkmingai tęsiamas. Šį rudenį, spalio mėnesį 20 mokyklos mokinių ir 10 mokytojų lankėmės Vokietijoje.

Skaityti daugiau: KAIŠIADORIŲ SPECIALIOSIOS MOKYKLOS MOKINIŲ IR MOKYTOJŲ VIEŠNAGĖ CLOPPENBURGE (VOKIETIJA)

VOKIŠKŲ PATIEKALŲ DIENA KAIŠIADORIŲ SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE

Kaišiadorių specialioji mokykla, vykdydama Kaišiadorių specialiosios ir Vokietijos Klopenburgo Šv. Vincento mokyklų dvišalės partnerystės COMENIUS projektą „Užsienio kalbos mokymasis, remiantis Europoje pripažinta gestų kalba bei praktine veikla, susijusia su tema „Kultūrinės tradicijos ir amatai“, gegužės mėn. 23 d. mokykloje organizavo renginį „Vokiškų patiekalų diena“.

Skaityti daugiau: VOKIŠKŲ PATIEKALŲ DIENA KAIŠIADORIŲ SPECIALIOJOJE MOKYKLOJE