Projektas „Padėk Kaišiadorių miesto socialinėje atskirtyje esančiam jaunimui!“

Dabar naršo

Dabar svetainėje 10 svečiai (-ių) ir narių nėra

ĮSPŪDINGA KELIONĖ Į LENKIJĄ

Ilgamečiai mūsų draugai iš Vokietijos pakvietė mus dalyvauti tarptautiniame keturių šalių susitikime pagal projektą Erasmus+ „Building Bridges: Cirkus”. Projekto rengėjai ir organizatoriai Kreisau - Initiative e.V. Berlyne.

2015 metų gegužės 4-10 dienomis Lenkijoje Krzyžovos fondo būstinėje susitikome su Rumunijos, Lenkijos ir Vokietijos mokyklų mokiniais. Išvykoje dalyvavo devyni mūsų mokyklos ugdytiniai ir trys pedagogės. Grupės vadovė Rita Vėželienė, lydinčios mokytojos Asta Kaselienė ir Renata Sladkevičienė subūrė skirtingų klasių mokinius į vieną bendrą draugišką kolektyvą, kad gebėtume palaikyti vieni kitus ir aktyviai įsijungti į projekto veiklas.

Visi gyvenom gražiame buvusiame dvare, iš kurio karvidžių, arklidžių, kluono ir kitokios paskirties patalpų sukurtos jaukios nakvynės, maitinimosi, laisvalaikio zonos. Jau daug metų šis kompleksas garsėja, kaip tarptautinė jaunimo susitikimo vieta. Visos dienos buvo labai užimtos: nuo ryto iki vakaro mokėmės cirko elementų, dalyvavome cirko pasirodyme, žaidėme žaidimus, ėjome į žygį po kaimo apylinkes, turėjime pasirengti ir atlikti įvairiausias užduotis. Dirbome komandomis, išmokome keletą žodžių skirtingomis kalbomis, susiradome naujų draugų. Aplankėme Vroclavo miestą ir zoologijos sodą jame, stebėjome oreivių festivalį, sukomės atrakcionų parko karuselėse, šokome diskotekose. Visos veiklos buvo labai skirtingos, ir įdomios. Susitelkę veikdami ir turiningai leisdami laiką nepajutome, kaip atėjo laikas atsisveikinti. Išsiskyrimas buvo sunkus, liūdėjome, bet pažadėjome vieni kitiems, kad dar pasimatysime...

 

Mokytoja Asta Kaselienė

 2011rudenelis1 2011rudenelis1

 

2011rudenelis1 2011rudenelis1