Etosas

MOKYKLOS ETOSAS IR VERTYBĖS, MOKYKLOS BENDRUOMENĖS TRADICIJOS

Aukštos kultūros, planinga ir tikslinga mokymosi ir darbo aplinka, kurioje specialiųjų poreikių mokiniai ir mokyklos darbuotojai gali atskleisti savo potencines ir kūrybines galias.

Vertybės

Saugumas, saugi aplinka

Profesionalumas, kvalifikacijos kėlimas, intelektiniai resursai

Bendradarbiavimas, komandinis darbas

Bendravimo kultūra

Šventės ir tradicijos

Visuomenei ir tėvams ugdymo įstaigą pristato mokyklos internetinė svetainė bei mokyklos laikraštis „Esame drauge". Veikia mokyklos muziejus, mokinių darbelių parodos. Mokykla organizuoja daug renginių. Tai įvairūs minėjimai, popietės, vakaronės, susitikimai, ekskursijos, varžybos, koncertai, viktorinos ir pan. Tradicija tapo: Rugsėjo 1-oji, Vėlinės, Šv. Kalėdos, Naujieji metai, Užgavėnės, Šv. Velykos, Mamyčių diena, Šimtadienis, Paskutinis skambutis, Išleistuvės. Organizuojame bendrus renginius su socialiniais partneriais, bendradarbiaujančiomis mokyklomis ir vaikų globos namais. Pažymime Žemės, Neįgaliųjų, Sveikatingumo dienas. Švenčiame gimimo dienas. Visuomet minime valstybines šventes: Laisvės gynėjų, Nepriklausomybės, Valstybės atkūrimo dienas ir kt. Organizuojame temines savaites (pagalbos teikimo, švarių rankų, gerų darbų, sveikų dantų ir pan. ). Svarbią vietą mokyklos gyvenime užima prevenciniai, pilietinio  bei sveikatos  ugdymo  renginiai. Pasibaigus mokslo metams organizuojamos kultūrinės ekskursijos visiems bendruomenės nariams.